Kas ja milleks Lõunarestoran Mets Catering?

Kas ja milleks Lõunarestoran Mets Catering?

Cateringi tellimine oma üritusele võib olla üks olulisemaid otsuseid suurüritustel ja ka isegi kohvipauside. Cateringi tiim tunneb oma tööd, nad on seda enne teinud ning Sa võid olla kindel, et kõik saab korraldatud selliselt nagu Sa oled ettekujutanud.

Catering teeb ära Sinu eest kõik – alates ruumide kaunistamisega kuni tordini. Tavaliselt kulub iseendal selle mõtlemisele ja korraldamisele (erinevate laudade, toolide, vajadusel telkide, nõude ja lõpuks ka söökide) väga kaua aega ning otsimist. Kui Sul on peas juba idee, kuidas oma üritust korraldada, siis Lõunarestoran Mets Catering on sulle abiks. Aitame Sinu mõtted viia reaalsuseks.

Oleme ka siis abiks, kui Sinu peas on tühjus, sest meie professionaalne tiim oskab ka siis pakkuda erinevaid lahendusi ürituste läbi viimiseks. Saame kokku, räägid, millise üritusega tegemist on ning kes on Sinu külalised ning meil hakkab mõte tööle ning pakume Sulle erinevaid lahendusi.

Kui soovid oma koosolekutele kohvipause ka siis on Lõunarestoran Mets Catering Sulle suureks abiks. Ei ole vaja minna poodi ega mõelda nõude peale, meie tuleme ja katame laua ja hiljem ka koristame. Sina saad lihtsalt teha ära selle tähtsa koosoleku või väikese istumise muretsemata, kuidas kõik kaetud ja koristatud saab.

Cateringist tellitud söögid, suupisted, tordid need on kaunistatud, see on omamoodi kunst. Ikka ja alati peab olema söökidel ka välimus. Cateringi tiimis ollakse alati kursis uusimate maitsetega ja trendidega. Käiakse koolitustel ja kõike ikka selleks, et klientidele pakkuda alati parimat.

Kui Sa oled ummikus, et mida panna oma üritustel lauale, siis Cateringi tiimi kokad on just selleks, et appi tulla. Nemad teavad, mis sobib millega ja mis mitte. Alati võib alt minna söögiga, aga Cateringi tellides seda ei juhtu.

Poest ostes ei tea Sa alati, kas söögid on värsked või ei, aga meie Catering kasutab alati värskeimat toorainet ning teeme alati ise kõik valmis. Ei paku me poolfabrikaate, kõik on tehtud ise ja just Sulle!